788XCXM4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XCXM4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
    788XCXM4L-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XCXM4L-48D is described as Product Description: Relay, 3PDT, 16A, 48 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS