788XCXC3-24D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XCXC3-24D Magnecraft / Schneider Electric
    788XCXC3-24D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XCXC3-24D is described as Product Description: Relay, 3PDT, 16A, 24 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE