788XCXC1-12D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XCXC1-12D Magnecraft / Schneider Electric
    788XCXC1-12D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XCXC1-12D is described as Product Description: Relay, 3PDT, 16A, 12 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"