788XCXC-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XCXC-48D Magnecraft / Schneider Electric
    788XCXC-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XCXC-48D is described as Product Description: Relay, 3PDT, 16A, 48 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM