788XCXC-24D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XCXC-24D Magnecraft / Schneider Electric
    788XCXC-24D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XCXC-24D is described as Product Description: Relay, 3PDT, 16A, 24 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM