788XCX1M4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XCX1M4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
    788XCX1M4L-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XCX1M4L-48D is described as Product Description: Relay, 3PDT, 3A, 48 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"