788XCX1M4L-24D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XCX1M4L-24D Magnecraft / Schneider Electric
    788XCX1M4L-24D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XCX1M4L-24D is described as Product Description: Relay, 3PDT, 3A, 24 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"