788XBXC1-12D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XBXC1-12D Magnecraft / Schneider Electric
    788XBXC1-12D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XBXC1-12D is described as Product Description: Relay, DPDT, 16A, 12 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM