788XBX1M4L-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XBX1M4L-24A Magnecraft / Schneider Electric
    788XBX1M4L-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XBX1M4L-24A is described as Product Description: Relay, DPDT, 3A, 24 VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM