788XAXM4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XAXM4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
    788XAXM4L-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XAXM4L-48D is described as Product Description: Relay, SPDT, 16A, 48 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE