788XAXCL-24D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XAXCL-24D Magnecraft / Schneider Electric
    788XAXCL-24D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XAXCL-24D is described as Product Description: Relay, SPDT, 16A, 24 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"