788XAX1M4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788XAX1M4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
    788XAX1M4L-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788XAX1M4L-48D is described as Product Description: Relay, SPDT, 3A, 48 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Magnecraft / Schneider Electric
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ