788VBXXM4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 788VBXXM4L-48D Magnecraft / Schneider Electric
    788VBXXM4L-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 788VBXXM4L-48D is described as Product Description: Relay, DPST, 16A, 48 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM