755XBXC-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 755XBXC-24A Magnecraft / Schneider Electric
    755XBXC-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 755XBXC-24A is described as Product Description: Latching Relay, DPDT, 3A, 24 VAC, 11 Pin Octal . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.