755XBXC-240A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 755XBXC-240A Magnecraft / Schneider Electric
    755XBXC-240A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 755XBXC-240A is described as Product Description: Latching Relay, DPDT, 3A, 240 VAC, 11 Pin Octal . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.