712XBXCK1-12V Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 712XBXCK1-12V Magnecraft / Schneider Electric
    712XBXCK1-12V is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 712XBXCK1-12V is described as Product Description: Latching Relay, DPDT, 12A, 12 VAC/VDC, 11 Pin Octal . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.