712XAXC-24V Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 712XAXC-24V Magnecraft / Schneider Electric
    712XAXC-24V is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 712XAXC-24V is described as Product Description: Alternatingu Relay, SPDT, 12A, 24V AC/DC, 8 Pin Octal . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.