712XAXC-12V Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 712XAXC-12V Magnecraft / Schneider Electric
    712XAXC-12V is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 712XAXC-12V is described as Product Description: Alternating Relay, SPDT, 12A, 12V AC/DC, 8 Pin Octal . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Magnecraft / Schneider Electric
    ---> Latching Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Latching Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM