712XAXC-120V Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 712XAXC-120V Magnecraft / Schneider Electric
    712XAXC-120V is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 712XAXC-120V is described as Product Description: Alternating Relay, SPDT, 12A, 120V AC/DC, 8 Pin Octal . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.