49RE1C1VW-24DC-STO Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 49RE1C1VW-24DC-STO Magnecraft / Schneider Electric
    49RE1C1VW-24DC-STO is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. 49RE1C1VW-24DC-STO is described as Product Description: Reed Relay, SPDT, 24VDC, 5 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM