49RE1C1VG-24DC-STO Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 49RE1C1VG-24DC-STO Magnecraft / Schneider Electric
    49RE1C1VG-24DC-STO is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. 49RE1C1VG-24DC-STO is described as Product Description: Reed Relay, SPDT, 24VDC, 5 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM