388JXCXCM-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 388JXCXCM-48D Magnecraft / Schneider Electric
    388JXCXCM-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 388JXCXCM-48D is described as Product Description: Relay, 3PDT, 5A, 48 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK