388JXCXCM-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 388JXCXCM-24A Magnecraft / Schneider Electric
    388JXCXCM-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 388JXCXCM-24A is described as Product Description: Relay, 3PDT, 5A, 24 VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED