388JXBXCM-120A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 388JXBXCM-120A Magnecraft / Schneider Electric
    388JXBXCM-120A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 388JXBXCM-120A is described as Product Description: Relay, DPDT, 20A, 120 VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP