388JXBXC1M-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 388JXBXC1M-48D Magnecraft / Schneider Electric
    388JXBXC1M-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 388JXBXC1M-48D is described as Product Description: Relay, DPDT, 20A, 48 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"