388JXBXC1M-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 388JXBXC1M-24A Magnecraft / Schneider Electric
    388JXBXC1M-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 388JXBXC1M-24A is described as Product Description: Relay, DPDT, 20A, 24 VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM