385XDX-48D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 385XDX-48D Magnecraft / Schneider Electric
    385XDX-48D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 385XDX-48D is described as Product Description: Latching Relay, 4PDT, 10A, 48 VDC, Quick Connect . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE