303XHXC1-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 303XHXC1-24A Magnecraft / Schneider Electric
    303XHXC1-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 303XHXC1-24A is described as Product Description: Latching Relay, SPDT, 30A, 24 VAC, 8 Pin Blade; Solder . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.