303XHXC-24D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 303XHXC-24D Magnecraft / Schneider Electric
    303XHXC-24D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 303XHXC-24D is described as Product Description: Latching Relay, SPDT, 30A, 24 VDC, 8 Pin Blade; Solder . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK