303XHXC-12D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 303XHXC-12D Magnecraft / Schneider Electric
    303XHXC-12D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Latching Relays category. 303XHXC-12D is described as Product Description: Latching Relay, SPDT, 30A, 12 VDC, 8 Pin Blade; Solder . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.