300XBXC1-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 300XBXC1-24A Magnecraft / Schneider Electric
    300XBXC1-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 300XBXC1-24A is described as Product Description: Relay, DPDT, 30A, 24 VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"