300XBXC1-12A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 300XBXC1-12A Magnecraft / Schneider Electric
    300XBXC1-12A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 300XBXC1-12A is described as Product Description: Relay, DPDT, 30A, 12 VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X