276XAXH-24D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 276XAXH-24D Magnecraft / Schneider Electric
    276XAXH-24D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. 276XAXH-24D is described as Product Description: Reed Relay, SPDT, 24VDC, 5 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Magnecraft / Schneider Electric
    ---> Reed Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Reed Relays
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"