276XAXH-12D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 276XAXH-12D Magnecraft / Schneider Electric
    276XAXH-12D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. 276XAXH-12D is described as Product Description: Reed Relay, SPDT, 12VDC, 5 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Magnecraft / Schneider Electric
    ---> Reed Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Reed Relays
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE