VMKP024A Macromatic
  • Part Number: VMKP024A
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: OVER/UNDER VOLTAGE RELAY 24VAC, 10A DPDT, ADJ. D.O.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about VMKP024A Macromatic
    VMKP024A Macromatic
    VMKP024A is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. VMKP024A is described as Product Description: OVER/UNDER VOLTAGE RELAY 24VAC, 10A DPDT, ADJ. D.O. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH