TR-56528-10 Macromatic
  • Part Number: TR-56528-10
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: Interval Timer, 24VAC/DC, 1.8-180Sec Onboard Adjustable Delay, DPDT 10A Output, 11-Pin Circ Base
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-56528-10 Macromatic
    TR-56528-10 Macromatic
    TR-56528-10 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-56528-10 is described as Product Description: Interval Timer, 24VAC/DC, 1.8-180Sec Onboard Adjustable Delay, DPDT 10A Output, 11-Pin Circ Base . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM