TR-54622-15 Macromatic
  • Part Number: TR-54622-15
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 120V AC/DC ON/TRUE OFF DELAY; 0.3-30 min
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-54622-15 Macromatic
    TR-54622-15 Macromatic
    TR-54622-15 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-54622-15 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 120V AC/DC ON/TRUE OFF DELAY; 0.3-30 min . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F