TR-53126-12 Macromatic
  • Part Number: TR-53126-12
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 12VDC REPEAT CYCLE; 3-300 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-53126-12 Macromatic
    TR-53126-12 Macromatic
    TR-53126-12 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-53126-12 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 12VDC REPEAT CYCLE; 3-300 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM