TR-52228-12 Macromatic
  • Part Number: TR-52228-12
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 24VAC/DC SGL SHOT-FALLING EDGE;3-300S
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-52228-12 Macromatic
    TR-52228-12 Macromatic
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED