TR-51666-16 Macromatic
  • Part Number: TR-51666-16
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 12VDC OFF DELAY; 0.6-60 MIN
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-51666-16 Macromatic
    TR-51666-16 Macromatic
    TR-51666-16 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-51666-16 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 12VDC OFF DELAY; 0.6-60 MIN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM