TR-51666-10 Macromatic
  • Part Number: TR-51666-10
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 12VDC OFF DELAY; 1.8-180 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-51666-10 Macromatic
    TR-51666-10 Macromatic
    TR-51666-10 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-51666-10 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 12VDC OFF DELAY; 1.8-180 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD