TR-51566-12 Macromatic
  • Part Number: TR-51566-12
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 12VDC SINGLE SHOT; 3-300 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-51566-12 Macromatic
    TR-51566-12 Macromatic
    TR-51566-12 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-51566-12 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 12VDC SINGLE SHOT; 3-300 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM