TR-51521-12 Macromatic
  • Part Number: TR-51521-12
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 240VAC SINGLE SHOT; 3-300 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-51521-12 Macromatic
    TR-51521-12 Macromatic
    TR-51521-12 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-51521-12 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 240VAC SINGLE SHOT; 3-300 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Time Delay Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Time Delay Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V