TR-51226-12 Macromatic
  • Part Number: TR-51226-12
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, TRIGGERED ON DELAY, 12 VDC, 10ADPDT OUTPUT 3.0-300 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-51226-12 Macromatic
    TR-51226-12 Macromatic
    TR-51226-12 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-51226-12 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, TRIGGERED ON DELAY, 12 VDC, 10ADPDT OUTPUT 3.0-300 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH