TR-50821-12 Macromatic
  • Part Number: TR-50821-12
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY 240V AC FLASHER 3-300 SEC 10A DPDT OUTPUT
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-50821-12 Macromatic
    TR-50821-12 Macromatic
    TR-50821-12 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-50821-12 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY 240V AC FLASHER 3-300 SEC 10A DPDT OUTPUT . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH