TR-50521-12 Macromatic
  • Part Number: TR-50521-12
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 240VAC INTERVAL ON; 3-300 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-50521-12 Macromatic
    TR-50521-12 Macromatic
    TR-50521-12 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-50521-12 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 240VAC INTERVAL ON; 3-300 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE