TR-50521-10 Macromatic
  • Part Number: TR-50521-10
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 240VAC INTERVAL ON; 1.8-180 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-50521-10 Macromatic
    TR-50521-10 Macromatic
    TR-50521-10 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-50521-10 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 240VAC INTERVAL ON; 1.8-180 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM