TR-50221-15 Macromatic
  • Part Number: TR-50221-15
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 240VAC ON DELAY; 0.3-30 MIN
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TR-50221-15 Macromatic
    TR-50221-15 Macromatic
    TR-50221-15 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TR-50221-15 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 240VAC ON DELAY; 0.3-30 MIN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Time Delay Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Time Delay Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB