THS-1654D-35 Macromatic
  • Part Number: THS-1654D-35
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 12-125VDC TRIG DELAYED INTERVAL; 1-100H
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about THS-1654D-35 Macromatic
    THS-1654D-35 Macromatic
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM