THR-11362-30 Macromatic
  • Part Number: THR-11362-30
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 120 VAC/DC WATCHDOG; 0.1-10 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about THR-11362-30 Macromatic
    THR-11362-30 Macromatic
    THR-11362-30 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. THR-11362-30 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 120 VAC/DC WATCHDOG; 0.1-10 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK